Kariéra

Přijmeme pracovníka na pozici přijímací technik

Požadavky:

  • min. výuční list v technickém oboru.
  • praxe v oboru min. 3 roky
  • znalost problematiky fungování autoservisu
  • samostatné rozhodování
  • komunikativnost
  • ochota a zájem o problematiku v autoopravárenství
  • znalost práce na PC, ovládání potřebných programů
  • řidičský průkaz sk. B
  • trestní bezúhonnost

Pracovní náplň:

  • komunikace se zákazníky, příjem a výdej vozidel
  • tvorba zakázek, cenové kalkulace
  • hlídání termínů zakázek
  • administrativa spojená s evidencí zakázek
  • zakládání protokolů měření emisí do CIS
  • fakturace zakázek

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení, při splnění zadaných kritérií
  • pevnou pracovní dobu
  • příspěvky na dovolenou
  • příspěvky na obědy

Životopis zasílejte na m.svec@motorservis.cz, do předmětu zprávy uveďte ŽIVOTOPIS. Pro více informací volejte 603 868 731.