Vážení zákazníci, z důvodu celozávodní dovolené 5.-9.8. budou Vaše objednávky vyřizovány od 12.8.2024. Děkujeme, tým Motorservis.

O firmě

MOTORSERVIS Švec s.r.o. je společnost s 25 letou tradicí ze Šumperka. V areálu na Temenické ulici, provozujeme autoservis pro osobní a dodávkové vozy, velkoobchod s náhradními díly pro spalovací motory a specializované pracoviště, kde provádíme generální opravy motorů.

AUTOSERVIS - převážně pro zákazníky ze Šumperka a nejbližšího okolí. Moderně vybavený, se zkušenými automechaniky. Naší doménou je diagnostika závad motorů, opravy motorů, podvozků, rozvodů, pneuservis, klimaservis, emise, příprava na STK .... zkrátka komplexní služby pro běžné automobilisty na vysoké úrovni.

VELOOBCHOD S ND - jsme dodavatelem náhradních dílů na spalovací motory. Během let jsme získali významné postavení na trhu ve střední a východní Evropě. Soustředíme se výhradně na motorové díly pro IVECO, FPT a CNH. Díky naší specializaci máme 80% sortimentu ihned skladem. Obslužnost zákazníků v rámci České republiky a Slovenska je do 24 hodin. 

GENERÁLNÍ OPRAVY MOTORŮ - vybudování nové moderní motorárny vzniklo z požadavků našich zákazníků na rychle a kvalitně opravené motory. Těžištěm naší práce jsou generální opravy motorů značky IVECO, tedy především motory, jejichž výrobcem je FPT, IVECO, popř. CUMMINS. Specializace je to, co nám dává náskok před konkurencí. Náš tým zkušených motorářů a znalost veškeré problematiky spalovacích motorů z nás dělají dodavatele těch nejlepších motorů po GO. 

Politika firmy MOTORSERVIS Švec s.r.o. je postavena na základním zájmu firmy garantovat svým zákazníkům vždy nejvyšší standard našich služeb.

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše