Vážení zákazníci, z důvodu celozávodní dovolené 5.-9.8. budou Vaše objednávky vyřizovány od 12.8.2024. Děkujeme, tým Motorservis.

Klima servis

Okamžitá objednávka  739 014 937 a cca 45 minut Vašeho času

MOTORSERVIS Švec pro Vás zajistí kompletní servis klimatizace Vašeho vozu. Autoklimatizace je již standardním vybavením vozidel a stejně jako ostatní systémy vyžaduje pravidelnou péči. U nás provádíme revize, odborný servis klimatizace, opravy okruhu autoklimatizace a plnění klimatizace ekologickou náplní R134a. Servis klimatizace zahrnuje komplexní kontrolu a údržbu celého systému. Provádíme opravy zjištěných vad - poškozených trubek a hadic, případnou výměnu řemenů, chladičů a kompresorů.


Pro správnou funkci klimatizace je nutná pravidelná údržba. Výrobci vozidel udávají, že by vyčištění celého systému a výměna kabinového filtru mělo být provedeno 2x ročně, výměna oleje a chladiva nejméně 1x ročně. Servis klimatizace byl měl zahrnovat také kompletní dezinfekci systému klimatizace. Pravidelný servis klimatizace prodlužuje životnost celého systému - předcházíte tak poškozením klimatizační jednotky a chráníte své zdraví před škodlivými mikroorganismy a plísněmi ve Vašem vozidle.Naši technici absolvovali odborná školení a zkoušky v oblasti autoklimatizací, které nařizují normy Evropské unie. Disponujeme moderním zařízením Valeo, pro zajištění profesionální úrovně čištění a plnění klimatizace.

 

Orientační ceny Klima servisu:

  • Klima servis základní - odsátí + doplnění chladiva - 360,00 Kč vč. DPH (bez náplní).
  • Dezinfekce klimatizace sprejem  - 424,00 Kč vč. DPH (sprej je v ceně, vůně dle výběru).
  • Dezinfekce klimatizace ozonem - 690,00 Kč vč. DPH

 

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše