Nové polomotory

KOMPLETUJEME nové polomotory  a longbloky. Na základě Vaše požadavku jsme schopni dodat téměř všechny typy polomotorů a longbloků pro motory IVECO a CNH. Termíny dodání se pohybují od 2 do 5 dnů pro motory IVECO, FPT, CNH. 


Naše nabídka zahrnuje výrobu polomotorů pro výrobce:

IVECO, MAN, MERCEDES BENZ – lehké dodávkové a nákladní vozy
IVECO, KAROSA, SOR, SOLARIS – autobusy
NEW HOLLAND a CASE (CNH), CUMMINS, KOMATSU – stavební a zemědělské stroje
FPT – průmyslové motory, generátory, apod.


KVALITA - Polomotory sestavují naši profesionální motoráři podle manuálů a pokynů výrobců motorů. Používáme výhradně originální díly anebo díly, které jsou kvalitativně srovnatelné s originálními. Na základě Vaší potřeby dodáme to nejlepší možné řešení. Komponenty pro sestavování polomotorů přesně určujeme podle VIN, typu stroje popřípadě sériového čísla.


ŠETŘÍME ČAS - Použitím nového polomotoru si zajistíte rychlé a kvalitní řešení opravy Vašeho motoru. Již žádné další zdlouhavé opravy jednotlivých komponentů. Vyhnete se prostojům a Váš motor je zanedlouho znovu v provozu.


EFEKTI VITA - Komponenty, které nepodléhají opotřebení, jako jsou olejové vany, potrubí, apod. mohou být znovu použity. To stejné platí pro tradiční výměnné díly, jako jsou vstřikovací čerpadla a trysky, nebo turbodmychadla.


█ SLUŽBA - Pečlivě balené, chráněné proti korozi a poškození při dopravě. Doprava šitá na míru ze dne na den. Na základě Vašeho požadavku dodáme veškeré další díly nutné k opravě motoru.

 

 

Rádi Vám poradíme

Zavolejte nám:

pondělí až pátek: 7:00–16:30

+420 583 250 656
+420 737 242 880
+420 603 868 731
+420 601 366 783

Nebo nám napište:

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše